Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem zajmującym się montażem elektroniki  oraz produkcją wiązek kablowych.

     Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a bezpośredni kontakt z klientem na poszczególnych etapach realizacji projektu stanowi podstawę naszego działania.

     Firma WDR Elektro powstała formalnie w 2010r. Jej właściciel Artur Wydra posiada duże doświadczenie w branży elektronicznej. Opierając się na własnej praktyce stworzył strukturę, która z powodzeniem rozwija się już ponad 10 lat. Początkowo domenę WDR Elektro stanowił tylko montaż ręczny, co jednak szybko uległo zmianie poprzez zakup urządzeń produkcyjnych. Już w 2012r. pojawiły się maszyny do obróbki przewodów, których nabycie wymusiło pierwszą zmianę lokalizacji ze względu na brak miejsca.

Kolejna zmiana lokalizacji nastąpiła dość szybko, a wymusił ją zakup w 2014r. linii do montażu automatycznego SMT. Wówczas siedziba WDR Elektro została przeniesiona do jej miejsca obecnego, czyli na ulicę Mrozową w Krakowie, gdzie początkowo wykorzystywała tylko kilka pomieszczeń, a aktualnie zajmuje już większą część powierzchni budynku. Dynamiczny rozwój firmy skutkujący zakupem nowych maszyn i zatrudnianiem kolejnych pracowników, sprawił że zaczęły wyodrębniać się działy firmy, które nadal funkcjonują i ulegają ciągłej rozbudowie. W 2016r. liczba pracowników przekroczyła 30 osób. W celu usystematyzowania struktury firmy i kontrolowania jakości produktów została wdrożona w 2017r. norma ISO 9001-2015.

Kolejne lata przyniosły wymianę linii SMT na nowszą i szybszą oraz zakup automatu do obróbki przewodów. Od tego momentu jeszcze więcej uwagi jest poświęcane optymalizacji procesów produkcji w celu zwiększenia wydajności i jakości. Nieprzerwanie trwa zakup mniejszych i większych urządzeń usprawniających pracę na działach montażu SMT, THT oraz cięcia przewodów i produkcji wiązek kablowych.

     Nastawiamy się na ciągły rozwój, dlatego wyznaczamy bliższe i dalsze cele, do jakich dążymy. Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing oraz normy ISO 14001 stanowią kolejne etapy samodoskonalenia, nad którymi pracuje obecnie cały zespół WDR Elektro.