Ponad 10 lat funkcjonujemy na polskim rynku elektroniki zajmując się montażem elektroniki oraz produkcją wiązek. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze realizujemy usługi w zakresie montażu powierzchniowego SMT, przewlekanego THT oraz obróbki przewodów i produkcji wiązek.  Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość produktów, przy zachowaniu niskiej ceny i ustalonego terminu dostawy.

     Jesteśmy nastawieni zarówno na jednorazowe projekty, jak i na długoterminową, ciągłą współpracę. Podejmujemy się współpracy z osobami prywatnymi, jak i również firmami  różnej wielkości – od start up’ów po 

przedsiębiorstwa korporacyjne. Będąc firmą z sektora MŚP wyróżniamy się elastycznością działania i bezpośrednim kontaktem z naszymi Klientami. Oferujemy pełną obsługę logistyczną poprzez kompletowanie i magazynowanie komponentów, ale także wyrażamy chęć pracy na towarze powierzonym.

  • Montaż powierzchniowy SMT:

Oferujemy dwustronny montaż SMT, zarówno w technologii ołowiowej, jak i bezołowiowej. Posiadamy automatyczną linię SMT (wyposażoną w automaty P&P, sitodrukarkę oraz piec rozpływowy) umożliwiającą:

– układanie komponentów pasywnych od 0201,

– układanie układów scalonych o rastrze od 0,4mm,  a także w obudowie BGA o rastrze od 0,5mm,

– wizyjny i/lub laserowy pomiar elementów,

przy zachowaniu rzeczywistej wydajności do 240tys komponentów na dobę.

Więcej informacji o naszych urządzeniach znajduje się w zakładce park maszynowy

  • Montaż przewlekany THT:

Jako uzupełnienie montażu SMD wykonujemy montaż ręczny i lutowanie elementów THT. Wszystkie projekty są realizowane z  wykorzystaniem certyfikowanych spoiw lutowniczych i przy zachowaniu zasad ESD. W celu zachowania najwyższej jakości i staranności wykonania, pracownicy są cyklicznie szkoleni przez nasz Dział Techniczny. Posiadamy stacje lutownicze tylko renomowanych producentów.

  • Produkcja wiązek:

W ramach montażu wiązek oferujemy zarówno cięcie i zakuwanie przewodów, jak i tworzenie wiązek kablowych. Posiadamy automaty do cięcia, odizolowania i obróbki przewodów, ponadto dzięki licznym aplikatorom mamy możliwość zaciskania większości końcówek dostępnych na rynku. Oferujemy  bielenie, cynowanie, krimpowanie, zdejmowanie izolacji, a  także łączenie obrobionych przewodów w wiązki. Podejmujemy się produkcji wiązek zarówno prostych jednoprzewodowych, jak i bardziej złożonych wieloprzewodowych. Wyprodukowane wiązki są poddawane testom elektrycznym. Jesteśmy gotowi  opracować produkcję danej wiązki na podstawie jej wzoru.

  • Usługi dodatkowe:

– programowanie procesorów, pamięci

– testowanie funkcyjne zgodnie z założeniami klienta

– lakierowanie płytek

– mycie płytek w myjce ultradźwiękowej

– obróbka mechaniczna (m.in.  frezowanie otworów, dopasowywanie obudów)

– montaż końcowy (m.in. montaż płytek i wiązek do obudowy)

Podejmujemy się montażu niestandardowego. Jesteśmy nastawieni na naukę nowych rzeczy i zdobywania kolejnych doświadczeń, tak aby móc zwiększyć katalog naszych usług i stać się kompleksowym wspólnikiem w biznesie.